درباره شرکت

x  شرق آنلاين در سال 1388 شمسي در شهر شيراز توسط تیمی از مهندسین در ضمینه IT شروع به فعاليت اختصاصی در ضمينه نقل و انتقال پر سرعت اطلاعات به صورت بیسیم و سیستم های نطارت تصویری  کرد .
در سال 1390 شمسی با اضافه کردن محصولات شرکت آمریکایی UBNT به سبد محصولات قابل عرضه خود به عنوان یک شرکت ایرانی واردات محصولات این شرکت را به ایران آغاز و شروع به فعالیت گسترده بر روی محصولات متنوع این شرکت در بازار داخلی ایران کرد

در سال1394 با ثبت شرکت ابر ارتباطات شبکه برلیان و اخذ پروانه  ورود/خربد/فروش تجهیزات رادیویی  به شماره 279-68 در سال 95 از سازمان تنطیم مقرارات رادیویی فعالیت خود را در  زمینه واردات تجهیزات رادیویی را گسترش می دهد .

پس از چندی با روشن تر شدن نیاز های مصرفی کشور به تجهیزات متنوع و قابل انعطاف فعالیت خود را بر روی گیت های فروشگاهی  آغاز کرده و شروع به فعالیت بر این محصولات در کشور کرد.

در حال حاضر محصولات مختلفی از معتبرترین شرکت های تولید کننده در سبد توزیع محصولات شرکت  وجود دارد .

در حال حاضر تعداد زیادی از شرکت های و کارخانجات بزرگ و کوچک داخلی دولتی و خصوصی به منظور مدیریت سایت های کامپیوتری و نقل و انتقال اطلاعات و جبران کمبود سرعت و محدودیت های خود مشغول به استفاده از تجهیزات و خدمات شرکت شرق آنلاین می باشند و تا به امروز لینک های ببسیم زیادی در سطح کشور با استفاده از تجهیزات و مشاوره شرکت شرق آنلاین پایدار گشته است.

یکی از نقاط قوت شرکت شرق آنلاین تیم فنی آموزش دیده متشکل از بخش فروش ,فنی و کار آموختگان شبکه است که دارای اطلاعاتی وسیع در صنعت انفورماتیک کشور هستند. این تیم فنی و عملیاتی ما را قادر می سازد تا ضمن ارایه سرویس های با کیفیت، توانایی مواجهه با چالشهای پیش رو در برنامه های توسعه شرکت را داشته باشیم.

شرق آنلاين کارها و هدف هاي زيادي را در دستور کار خود دارد که تعداي را با موفقيت به انجام رسانده و تعدادي نيز در حال انجام و تعدادي نیز به آينده نزدیک موکول شده اند و در آينده نزدیک شاهد فعاليت هاي چشم گيري از این جهت خواهيد بود.


 

درباره ما